Gram Altın

ALIŞ 379,05
SATIŞ 379,49
FARK %0,75
Önceki Kapanış 376
Günün En Düşük Değeri 375,39
Günün En Yüksek Değeri 381,58

Gram Altın Pazartesi ( Ne Olur ? )

%73 Artar
781 Oy
* Gün içerisinde 09:00 - 15:00 arasındaki sonuçlar

GRAM ALTIN GRAFİĞİ

GRAM ALTIN BANKA KURLARI

10:43ALIŞSATIŞMakas(%)
Garanti 369,00390,63%5,86
İşbank 374,30397,72%6,26
Akbank 366,54386,41%5,42
Yapı Kredi 369,90389,58%5,32
Ziraat 371,78389,98%4,90
HSBC 369,03389,04%5,42
Halkbank 365394,85%8,18
Vakıfbank 358,19398,19%11,17
TEB 359,38401,18%11,63
Şekerbank 370,11387,65%4,74
Kuveyt Türk 365,18386,77%5,91
IngBank 371,73386,25%3,91
10:43ALIŞSATIŞMakas(%)
TurkiyeFinans 368,02386,47%5,01
Albaraka 370,05384,79%3,98
Finansbank 363,45391,11%7,61
EnPara 363,45391,11%7,61
Denizbank 374,30397,72%6,26
ZiraatKatilim 367,20397,10%8,14
Vakıf Katılım 377,89379,98%0,55
Kuveyt SeninBankan 366,17385,77%5,35
Enpara 365,14392,77%7,57
ING 373,86387,62%3,68
Ziraat Katılım 367,20397,10%8,14
Senin Bankan 377,80379,36%0,41
OdeaBank 379,18379,24%0,02

Gram Altın Yorumları

Yorum Yaz

gram-altin Yükseliş olunca atlarim trene demiştim , atladım ve yükseliş devamı gelmeyince hiç zararsız ilk durakta indim . riski çok olan bir harekettir , benimle beraber al sat yapmanız da tehlikelidir ...!!! 

    gram-altin Yorumlar neden gitmiyor

      gram-altin Gram 285' i devirdi yarin 290' ı bulurmu

        gram-altin Beklemede ve tetikteyiz :) YTD. 

          gram-altin 285 üzeri geldi sonunda burada tutunursa 295 - 300 bandında yükselir. Ytd

            gram-altin açın yolu sarıkız geliyor

              gram-altin Altına n’oluyo ?

                gram-altin vay vay gidiyor gram bilinmeze

                  gram-altin An itibariyle 1100 tl karla satış yaptım beklemeye geçiyorum artık düşeceğini hissetim

                    gram-altin Şurda Salak salak yorumlarda bulunmayin arkadas ya..Kuveyt turk marj uygulamiş ee ne oldu uyguladi diye 12.5 tl marj uygulamiş salaksan o zaman bozdur 12.5 tl marj uyguladiysa Hemen gelip buraya yaziyorsunuz oyuncagi elinden alinmis bebeler gibi aptal misiniz nesiniz sanki surekli öyle kalacakmiş gibi mal mal yorumlarda bulunup laf kalabaligi yapmayin surda gerizekalimisiniz nesiniz ya

                      gram-altin ons artmadigina göre altın geri düşme egiliminde olabilir . 270 lere gerileyebilir

                        gram-altin Dolarda 5.85 üzerin de kaoanışlar 6 seviyesini getirir Nisan'daki atakta 6.2 ler gelmişti yine aynı durum söz konusu gramda 290 ve üzeri yüksek ihtimalle cumaya kadar gelebilir. Ani çıkış olabileceği gibi iniş de olabilir 298 e satış emri verdim. Gelirse satarım. Nakit olmasına rağmen alım için riskli buluyorum. Bistte güzel seviyeler geliyor altın dan sonra bist30 hissleri de iyi kar bırakacaktır

                          gram-altin Abd çin görüşmesi perşembe günü mü?

                          gram-altin Kuveyt Türk düzeldi arkadaslar

                            gram-altin şu an kuveyt özel kur marj uygulamasına geçti.sebebi ne olablr? sizde de öyle mi arkadslar?

                            gram-altin full TL de bekleyelim bakalim. karimizi aldik.

                              gram-altin Trump yeni açıklamalar yaptı. İnceleyelim bakalım...

                              gram-altin Kuveyt de neden makas var 🤔 

                              gram-altin dusmesen bozun

                                gram-altin nerde 5/24 ? tfx dekiler durum nedir